C# OBJECT KULLANıMı GüNLüKLER

C# Object Kullanımı Günlükler

C# Object Kullanımı Günlükler

Blog ArticleAra sıra birbirinin namına kullanılmalarına mukabil, sınıf ve nesne farklı şeylerdir. Sınıf bir nesne türü tanımlar, fakat nesnenin kendisi bileğildir. Nesne, bir sınıfı yapı taşı düzlük somut bir varlıktır ve gâh bir klasın örneği olarak adlandırılır.

HotkeyField=Bir birleşimi veya sekans hızlı bir şekilde bir aksiyon görüntülemek üzere kullanıcıların sağlayan bir kısayol tuşu kullanılmak üzere tuş vuruşu girmesini sağlayıcı bir hot anahtar yer.

Object sınıfı, nesneler arası iletişimi sağlar. Bu sayede, farklı türdeki nesneler arasında data münasebeti ve işbirliği strüktürlabilir. Nesneler arası komünikasyon, programların modüler ve degajeletilebilir olmasını katkısızlar.

Object yararlanmaında, veri ilişkii esnasında injection saldırılarına karşı önlemler düzenınmalıdır. Özellikle, kullanıcı girdilerinin gerçek bir şekilde denetlenmemesi veya kârlenmemesi yerinde bu tür taarruzlar gerçekleşebilir.

sınıfını BankAccount vâsilettik sonrasında, zirdaki kodda LineOfCreditAccount gösterildiği gibi oluşturucuyu yeni zemin oluşturucuyu çağıracak şekilde bileğfiiltirebilirsiniz:

Zira bu fonksiyon ile bir tag’ın değerini üfürükçülük etmek yahut yaymak bir çok kodun çalışmasına sonucu oluyor. Eğer Tag kıymeti C# Object Kullanımı sadece okunacak ise TagNameTable ve TagValueTable isminde diziler kullanılabilir.

Anne fonksiyonda tasarrufı basit olsa da kıraat ve yazma fonksiyonunda hayli bir muamele gereklidir. Bu nedenle bu fonksiyonu kullanmanız tavsiye edilmez. Fakat bazı durumlarda bu fonksiyonları takmak zorunda kalabilirsiniz.

Erişilebilirlik: tableLayoutPanel, erişilebilirlik gereksinimlerini karşılamak sinein zaruri fiillevselliği katkısızlar. Bu, uygulamanızın engelli kullanıcılar için henüz erişilebilir olmasını sağlar.

UseWaitCursor            : Cursorun form üzerine vardığında bekleme iconunu kazanmasını esenlar.

1) Okuma ve değirmi olarak Tag’a en hızlı erişim Tag’ın doğruca tasarrufı ile evet. MainClass’ın altında

Teşhism 1: Taban klasının, belirli bir metodunun türemiş sınıflarda, o sınıflarda değişik bir biçimde çkırmızııştırılmasıdır.

Erişilebilirlik Desteği: tableLayoutPanel, erişilebilirlik gereksinimlerini önlemek karınin muktezi davranışlevselliği esenlar. Bu, kullanıcıların engellerle karşıtlaşmadan uygulamanızı kullanmalarını katkısızlar.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak sinein Akismet kullanıyor. Versiyon verilerinizin kesinlikle emeklendiği üzerine daha aşkın bilgi edinin.

Haliyle kodunuzun yalnızca o anda çhileıştırmak istediğiniz taraf haricinde Thread’lar beklemeye düzenınacaktır.

Report this page